Proběhlé akce: Květen 2017

Společně strávené odpoledne

Domov Božice, p.o. se připojil k akci Týden pro rodinu a dne 18.5.2017 připravil pro rodinné příslušníky klientů Domova „Společně strávené odpoledne pro celou rodinu“. Týden pro rodinu každoročně vyhlašuje Asociace center pro rodinu v období kolem 15. května u příležitosti Mezinárodního dne rodiny. Jsme rádi, že naše pozvání přijala široká veřejnost a svojí účastí podpořila zajímavou akci. Na programu byla výroba svíček nebo malování křídou. S velkým úspěchem se u dětí setkaly didaktické pomůcky pro rozvoj jemné motoriky určené pro všechny věkové kategorie. Přestože do Vánoc je ještě daleko, jak se maminky vyjádřily, mají krásnou inspiraci na nákup vánočních dárečků.

P5180843P5180844P5180856P5180862P5180864

Nápojový automat

V rámci zkvalitnění služeb nabízíme návštěvníkům a klientům Domova Božice možnost koupit si teplé instantní nápoje. Nápojový automat je umístěn na přízemí u malého výtahu.

nápojový automat

Týden pro rodinu- pozvánka

Pálení čarodějnic

Dne 28.4.2017 se v Domově Božice pálily čarodějnice. Protože počasí nepřálo, čarodějnice se na svůj sabat slétaly v jídelně Domova. Za účasti klientů proběhla volba Miss čarodějnice 2017.Výběr nebyl vůbec jednoduchý. Čarodějnice musely předvést něco více než krásu. Adeptky na titul se musely prokousat náročnými disciplínami. Nakonec porota vybrala vítězku letošního ročníku, která byla po zásluze upálená na zahradě Domova.OLYMPUS DIGITAL CAMERA