Proběhlé akce: Září 2016

Den otevřených dveří

1472473377_den.final (1)

Mezinárodní den seniorů

Dne 30.září 2016 mezi nás zavítali členové pěveckého sboru SOUSEDÉ, aby společně s námi strávili příjemné dopoledne a oslavili blížící se Mezinárodní den seniorů. Členům pěveckého sboru to v nádherných krojích moc slušelo. Pro některé klienty bylo milým překvapením, že se znají, protože jsou to naši sousedé z Hodonic a Tasovic. A nakonec, u pěkné lidové písničky, zpívané od srdíčka, jsou si všichni sousedé.

DSCN1598

 

DSCN1599

Pozvánka na Den seniorů

Den sociálních služeb

Dne 7.9.2016 se Domov Božice zúčastnil již 7. ročníku akce s názvem Den sociálních služeb aneb jeden svět pro všechny. Akce se konala na Horním náměstí ve Znojmě. Pořadatelem bylo Město Znojmo v rámci Komunitního plánování sociálních služeb na Znojemsku. Široká veřejnost měla možnost navštívit stánky jednotlivých organizací poskytujících sociální služby.

Návštěvníci našeho stánku obdivovali reminiscenční styl vybavení stánku. Kromě informací o naší službě byli obdarovaní drobnými dárečky a lineckým cukrovím, které si pro ně připravili klienti Domova Božice. Klienti Domova Božice společně s dobrovolnicemi dobrovolnického centra ADRA Znojmo představili krátkou ukázku canisterapie. Velký potlesk publika sklidil pejsek Richi, který plnil pokyny klientů.

7.9.16 (1109)
7.9.16 (1133)