Proběhlé akce: Červen 2016

Svatojánská noc

V den sv. Jana Křtitele 24.6.2016 si připravily aktivizační pracovnice společně s žáky SOU a SOŠ, SČMSD, Znojmo, s.r.o., Přímětická, akci na téma Svatojánská noc. Jídelnu Domova provoněly bylinky, protože se traduje, že tajuplná svatojánská noc bylinám propůjčuje sílu. Léčivé byliny mají obzvlášť léčivou moc. Atmosféru dokreslovaly svatojánské ohně, které neodmyslitelně patří k svatojánské noci.

Žákyně SOU a SOŠ, SČMSD, Znojmo, s.r.o., Přímětická, zpříjemnily dopoledne klientům Domova ukázkami jednotlivých tradic spojených se Svatojánskou nocí. Děkujeme.

 

DSCN1456DSCN1460DSCN1480DSCN1484DSCN1488

Návštěva členů Sboru Českobratrské církve evangelické v Miroslavi

Pravidelně nás navštěvují členové Sboru Českobratrské církve evangelické v Miroslavi, aby nám zpříjemnili chvilky zpěvem, četbou a povídáním. Tentokrát 10.6.2016.DSCN1445

Grilování s SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Dne 8.6.2016 se klienti Domova Božice zúčastnili akce „Grilování s Kauflandem“, kterou pro ně připravila SOU a SOŠ SČMSD, Znojmo, s.r.o. Akce byla jako vždy výborně připravena. Kromě bohatého občerstvení byl pro klienty Domova přichystaný bohatý program. Zasoutěžili si, relaxovali při masáži rukou a úpravě účesů. A to vše v přírodě za krásného slunečného počasí.

Klienti Domova Božice děkují všem, kteří se podíleli na organizaci akce a připravili pro ně odpoledne plné příjemných zážitků.

Jarní koncert v Domově Božice

Dne 7.6.2016 mezi nás zavítal pěvecký sbor De Melodica s Jarním koncertem. Za příjemný kulturní zážitek patří členkám sboru velké poděkování. DSCN1442