Yearly Archives: 2016

Vánoční přání

Vánoční-a-novoroční-přání- - kopie

Poděkování za vánoční přáníčka

Děkujeme všem za vánoční přáníčka.

PC230121

 

 

 

Slavnostní bohuslužba

Slavnostní bohoslužba

Nový kabát

Je to pravda odvěká, že šaty dělaj člověka? Kdo si všiml změny (ta se nedá nevšimnout) vizáže budovy Domova Božice, musí s touto známou větou souhlasit. Dominanta Božic prokoukla a právem se stala chloubou obce. V těchto dnech proběhly dokončovací práce na nové fasádě. Přesto je stále co zlepšovat, doufáme, že další rozvojové plány nezůstanou jenom na papíře.

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Den otevřených dveří

1472473377_den.final (1)

Mezinárodní den seniorů

Dne 30.září 2016 mezi nás zavítali členové pěveckého sboru SOUSEDÉ, aby společně s námi strávili příjemné dopoledne a oslavili blížící se Mezinárodní den seniorů. Členům pěveckého sboru to v nádherných krojích moc slušelo. Pro některé klienty bylo milým překvapením, že se znají, protože jsou to naši sousedé z Hodonic a Tasovic. A nakonec, u pěkné lidové písničky, zpívané od srdíčka, jsou si všichni sousedé.

DSCN1598

 

DSCN1599

Pozvánka na Den seniorů

Den sociálních služeb

Dne 7.9.2016 se Domov Božice zúčastnil již 7. ročníku akce s názvem Den sociálních služeb aneb jeden svět pro všechny. Akce se konala na Horním náměstí ve Znojmě. Pořadatelem bylo Město Znojmo v rámci Komunitního plánování sociálních služeb na Znojemsku. Široká veřejnost měla možnost navštívit stánky jednotlivých organizací poskytujících sociální služby.

Návštěvníci našeho stánku obdivovali reminiscenční styl vybavení stánku. Kromě informací o naší službě byli obdarovaní drobnými dárečky a lineckým cukrovím, které si pro ně připravili klienti Domova Božice. Klienti Domova Božice společně s dobrovolnicemi dobrovolnického centra ADRA Znojmo představili krátkou ukázku canisterapie. Velký potlesk publika sklidil pejsek Richi, který plnil pokyny klientů.

7.9.16 (1109)
7.9.16 (1133)

Den sociálních služeb

Dne 7.9.2016 se na Horním náměstí ve Znojmě uskuteční již 7. ročník akce s názvem Den sociálních služeb aneb jeden svět pro všechny. V průběhu akce se může široká veřejnost seznámit s jednotlivými organizacemi poskytujícími sociální služby.

Domov Božice, p.o. Vás srdečně zve k návštěvě svého stánku. Návštěvníci se mohou těšit na ukázku canisterapie, kterou si společně s klienty Domova Božice připravily dobrovolnice dobrovolnického centra ADRA Znojmo.

Těšíme se na Vás!

 

Ke stažení (PDF, 1.16MB)